Karrier

SZERZŐDÉS KOORDINÁTOR:

Feladatok:

  • Szerződések előkészítése, ellenőrzése, nyilvántartási rendszerben történő rögzítése;
  • Szerződések nyomon követése, nyilvántartásának kezelése;
  • Jóváhagyó folyamat felelősei által kért módosítások, megjegyzések szerződésbe történő bevezetése;
  • Szerződések jogi irodával, adószakértővel, műszaki és gazdasági felelős kollégával, illetve Partnerekkel történő egyeztetése, az észrevételek alapján a szerződések véglegesítése.

Elvárás:

  • Precizitás, alaposság
  • Önálló munkavégzés;
  • Csapatmunkára való képesség;
  • Minimum középfokú gazdasági/államigazgatási/jogi végzettség;
  • Minimum 1 év hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat.

Előny:

  • Felsőfokú végzettség.

Kezdés:

  •   Azonnal.

Egyéb juttatás:

  • Cafeteria;
  • Gépkocsi üzemanyag hozzájárulás;
  • Mobil telefon.

  •  NEHÉZGÉPKEZELŐ

Megbízható, tapasztalattal rendelkező nehézgépkezelőt keresünk lánctalpas dózer, gumikerekes forgókotró, földhenger, gréder és seprűs locsolóautó kezelésére.

Elvárások:

  • Igényes munkavégzés,
  • szakmai gyakorlattal
  • nehézgépkezelői jogosítvány
  • B – kategóriás jogosítvány
  • tapasztalat nehézgép kezelésében

  • NEHÉZGÉPSZERELŐ/MEZŐGAZDASÁGI GÉPSZERELŐ

Munkájára igényes, önállóan dolgozni tudó NEHÉZGÉPSZERELŐT/MEZŐGAZDASÁGI GÉPSZERELŐT keresünk azonnali munkakezdéssel. Munkavégzés helye: Csemő Bérezés: megegyezés szerint Elvárás: minimum B kategóriás jogosítvány

SZERZŐDÉS KOORDINÁTOR: Feladatok: • Szerződések előkészítése, ellenőrzése, nyilvántartási rendszerben történő rögzítése; • Szerződések nyomon követése, nyilvántartásának kezelése; • Jóváhagyó folyamat felelősei által kért módosítások, megjegyzések szerződésbe történő bevezetése; • Szerződések jogi irodával, adószakértővel, műszaki és gazdasági felelős kollégával, illetve Partnerekkel történő egyeztetése, az észrevételek alapján a szerződések véglegesítése. Elvárás: • Precizitás, alaposság; • Önálló munkavégzés; • Csapatmunkára való képesség; • Minimum középfokú gazdasági/államigazgatási/jogi végzettség; • Minimum 1 év hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat. Előny: • Felsőfokú végzettség. Kezdés: • Azonnal. Egyéb juttatás: • Cafeteria; • Gépkocsi üzemanyag hozzájárulás; • Mobil telefon.